Rob15

Je Pajena podvod (fake)?

http://the-rice-gum.wikia.com/wi­ki/Kristen_Han­cher V tomto odkazu se nachází úplně stejná fotka, kterou Pajena vydává za svou.

Nejlepší odpověď
ivzez

Našla další obrázky Kristen Hancher (ta holka vypadá hrozně).

Plagiátorství ještě neznamená, že nejde o skutečný profil.
Některé její otázky působí „podivně“, další působí dojmem,
že potřebuje pomoc.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… stačí, aby použila cizí fotku, to nutně neznamená, že fejk … von jen opravdu blb by sem dal svoji fotku po všem, co na sebe napráskal …

autacek

No ono spíš není pravidlem, že by sem člověk strkal svou skutečnou fotku, obzvlášť s takovými problémy, jaké nám tady ona popisuje. Na druhou stranu, to, že si s profilovkou takto vyhrála je spíše zarážející a též bych se klonil k variantě, že si tu z nás dělá někdo šprťouchlata.

ivzez

Auťáčku, ukrást fotku a zmenšit ji
na potřebný rozměr zabere snad ani ne minutu.

Rob15

Odkaz našla marci1, která ho dala do odpovědi.