Ronnynik

Je otevřena v neděli Terranova v Brně? :) Nutné

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás neví, jestli je v neděli otevřená terranova v Brně :) Předem děkuji za odpověd¨:))

Odpovědi
hanulka11

http://www.fox­ter.cz/prodej­na/133-terranova-skandinavska-2-brno

Elizabet1

Dobrý den, nevím jestli v Brně, ale v Olomouci Terranovu otevřenou mají :) Jsou to stejné obchodě a myslím že na městě nezáleží :) A nebylo by k zahození že by jste se podívala třeba na internet na otevírací doby Terranovi ;) …