Avatar uživatele
FlAsh_7

Je ostuda být v 16 single? Podle mě ne!

Zajímavá 0 před 1608 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gus_Fring

Jsem stejná generace a singl jsem celý život. Ba naopak, pro mě je to lepší než si v pubertálním věku před holkou hrát na dospělého a nedej Bože zkoušet „nové věci“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Ty máš ale starosti… Mimochodem… ostuda to není nikdy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Pokud jsi single třeba v polepšovně, v blázinci, nebo vězení, tak je to ostuda a nezáleží na věku. Ale když momentálně nemáš k sobě toho druhého, tak je to čistě tvoje záležitost a nikomu do toho nic není. Je to otázka připravenosti a volby mimo jiné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petka.s

je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jak už bylo řečeno, ostuda to není nikdy. Já jsem single ještě v šestatřiceti. Proč by to měla být ostuda? Někdo být single záměrně chce, jiný vztah hledá, ale nenachází.

Reezo: proč je to otázka? To na věci přece nic nemění.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

panic, na nic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Nejhlavnější je, jak to vyhovuje tobě. Otázka ale je, jestli jsi sám ze své vlastní vůle, nebo nikoliv.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Jasně, že není.
Není to ostuda v žádném věku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Kazateli, kdes zebral, že single je panic? Já bych řekl, že takový single v tomto může být mnohem bohatší, nemyslíš?

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kazatel

být single v 16 = nemáš holku, nemáš kam zasunout, nehledáš vztah ma celý život
být single v 26 = užíváš si nevázaného sexu a možná by to chtělo začít se dívat po té pravé
být single v 36 = ztracený případ, tu pravou jsi nenašel, sice si občas vrzneš, ale jinak si tak zvykneš na to dělat si co chceš, že se přizpůsobení druhému stane nekonformním,
ostatní životní etapy domysli sám.

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jsi dělal nějaký výzkum? Nebo jak jsi k tomu došel? Uvědom si, že každý jsme jiný…

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kazatel

No a jak to vidíš ty?

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Především že to je každého věc. Jak důvod k takovému životu, tak i to, jak se v ňom chová.

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kazatel

Tak já ti říkám, že ten kdo to s holkama umí, nemá takové problémy, ani dotazy, tak že to, že je panic, je vysoce pravděpodobné.

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek