FlAsh_7

Je ostuda být v 16 single? Podle mě ne!

Nejlepší odpověď
Gus_Fring

Jsem stejná generace a singl jsem celý život. Ba naopak, pro mě je to lepší než si v pubertálním věku před holkou hrát na dospělého a nedej Bože zkoušet „nové věci“.

Další odpovědi
Edison

Ty máš ale starosti… Mimochodem… ostuda to není nikdy.

Kelt

Pokud jsi single třeba v polepšovně, v blázinci, nebo vězení, tak je to ostuda a nezáleží na věku. Ale když momentálně nemáš k sobě toho druhého, tak je to čistě tvoje záležitost a nikomu do toho nic není. Je to otázka připravenosti a volby mimo jiné.

petka.s

je

quentos

Jak už bylo řečeno, ostuda to není nikdy. Já jsem single ještě v šestatřiceti. Proč by to měla být ostuda? Někdo být single záměrně chce, jiný vztah hledá, ale nenachází.

Reezo: proč je to otázka? To na věci přece nic nemění.

Kazatel

panic, na nic

Reezo

Nejhlavnější je, jak to vyhovuje tobě. Otázka ale je, jestli jsi sám ze své vlastní vůle, nebo nikoliv.

nyjono

Jasně, že není.
Není to ostuda v žádném věku.

Edison

Kazateli, kdes zebral, že single je panic? Já bych řekl, že takový single v tomto může být mnohem bohatší, nemyslíš?

Kazatel

být single v 16 = nemáš holku, nemáš kam zasunout, nehledáš vztah ma celý život
být single v 26 = užíváš si nevázaného sexu a možná by to chtělo začít se dívat po té pravé
být single v 36 = ztracený případ, tu pravou jsi nenašel, sice si občas vrzneš, ale jinak si tak zvykneš na to dělat si co chceš, že se přizpůsobení druhému stane nekonformním,
ostatní životní etapy domysli sám.

Edison

Jsi dělal nějaký výzkum? Nebo jak jsi k tomu došel? Uvědom si, že každý jsme jiný…

Kazatel

No a jak to vidíš ty?

Edison

Především že to je každého věc. Jak důvod k takovému životu, tak i to, jak se v ňom chová.

Kazatel

Tak já ti říkám, že ten kdo to s holkama umí, nemá takové problémy, ani dotazy, tak že to, že je panic, je vysoce pravděpodobné.