je opravnen zamestnanec ministerstva vnitra doplnovat svou verzi zakon?

V rozhodnuti CP Zlin,doplnil zamestnanec svoji versi k predurcenemu zakonu,je toto rozhodnuti platne?

Nejlepší odpověď
baghira

Nevíme o jaké rozhodnutí se jedná a v čem spočívá ta „verze“, nicméně proti nepravomocnému rozhodnutí by se mělo dát odvolat.

Doplňovat zákon může jen parlament, k výkladu zákona je oprávněný jedině soud. Ale právní názor může mít (a měl by mít) kdokoliv.

Další odpovědi
Děda Louda

Ten zaměstnanec byl vrátný nebo uklízečka, kantýnská, šofér, skladník? To je totiž důležité z hlediska kompetencí k doplňování verzí zákonů. Asi ne, jenom se našel jiný hejhula, který mu to zbaštil.