Boy 13

Je opravdu vše uvedené zde v tomto druhu účtu zdarma?

Dobrý den. Je mi 19 let a chci si založit tento typ účtu. https://www.csas­.cz/cs/osobni-finance/ucty-karty/ucet-pro-deti Píšou, že je zde vše zdarma, vedení účtu, příchozí a dochozí plaatby. Ale zajímalo by mě, jestli zde se platí vedení za debetní kartu. Jestli je tady nějaká podmínka, abych utratil nějakou určitou částku v měsíci, abych nemusel nic platit. Nebo je opravdu i debetní karta zudarma? Příklad, když za daný měsí neutratím ani korunu a oni mi opravdu nic z toho nestrhnou? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Edison

Doporučuju zajít na pobočku a tam si nechat vše vysvětlit.

Další odpovědi
autacek

Ahoj, to co je uvedeno zdarma je zdarma.

Jen mi trochu uniká smysl zakládat si účet za těchto podmínek na jediný jeden rok, kdy u jiných ústavů to můžeš mít i líp a „na pořád“.