Peter Kus

Je opravdu tak snadné zaparkovat pomocí parkovacího asistenta?

Nejlepší odpověď
gecco

Je – jako řidič se při zapnutí asistenta věnuješ pouze plynu a brzdě (a spojce a řazení – s manuální převodovkou), volantem (koly) točí a vzdálenosti hlídá ´asistent´.
Na druhou stranu – šikovný řidič se vejde i do menší mezery (kterou ´asistent´ někdy vyhodnotí jako nedostatečně velkou pro zaparkování).
😉
Osobně v tom nevidím přínos (umím parkovat), ale své zákazníky si to ´najde´…

Další odpovědi
honza19hk

to je dobrý leda pro ženskou která parkuje auto a nejlépe i s vozejkem.
Mě osobně to je k prdu.

Kelt

Proč platit za něco, co se dá naučit. Buď jsem řidič, nebo mi všechno dělá automat – tempomat, automatická převodovka, centrální zamykání, palubní počítač. Pak je takové řízení pro skutečné řidiče nuda, protože si nemůže nic opravit a vše je řízeno počítačem a pro každou blbost se musí jet do speciálního servisu.