ShadyPony

Je opravdu tak nebezpečné spaní v mobilem v posteli?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jak nebezpečné? Nějaký odkaz na toto nebezpečí by nebyl?

Další odpovědi
mosoj

Tak samozřejmě, že vyzařování periodicky trvá vždy, když je mobil zapnutý ať voláš nebo nevoláš.

Nebezpečnější to bývá v posteli s ženou.

Co tě nutí spát s mobilem, když máš obavy ?

Kepler

Jestli narážíš na údajnou škodlivost zdroje radiovln v blízkosti hlavy, tak ta zatím nebyla prokázána. Navíc vyzařování probíhá jenom při hovoru, sms apod. Škodlivé by to bylo jen vyrušením ze spánku, pokud by se ovšem našel takový blbec, který by ti volal v noci. Ale to je spíše výjimka.

Šidlo

brať si elektroniku či hocičo horľavé do postele.....nem dobrý nápad!

to žiarenie…ak ste v bytovke, všetci susedia majú asi pustenú wifi, tákže…neujdete…a zas tak silné nie je

Livka

Hlavně se nesmí nabíjet. Jedné holce takhle iPhone spálil kůži na prse.
Zdroj nemůžu uvést (jsem na mobilu, zase by mě to odhlásío), ale je to na netu k nalezení.

marci1

„Lidský organismus je nezranitelnější ve spánku. Proč ho dobrovolně vystavujeme vysokým dávkám záření?
Záření nejde zabránit 100%, Ale při dodržování pravidel je možné ho výrazně omezit.“
Mobil, stejně jako třeba televize se doporučuje mít ve vzdálenosti 2 m od lůžka.
Podrobněji ve zdroji:

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/103962404­99-svet-zazraku/6726-reportaz/15925-elektromagneticke-zareni/

isteron

Pri spánku dom sa mi to nestalo, ale počas magnetoterape­utickej kúry v nemocnici viac krát.
Zabudol som si vybrať mobil z horného vrecka z košele. A keďže som nechcel rušiť procedúru, vybral som ho a nechal v ruke. ku podivu sa nič zvláštne nestalo , mašina fungovala a ja som mohol sledovač čas, koľko ešte chýba do konca.

Mc Merkurion

… nevim,ale se ženskou je to příjemnější …

Kepler

Mosoj: ano, vyzařuje vždy, ale proti vyzařování při hovoru je to jen zlomeček.