dolik

Je opravdu povaha českého národa holubičí?

Kupříkladu,kdyby podléhali čeští vojáci stejnému velení a stejné ideologii jako němci za druhé sv.války,můžeme s jistotou tvrdit,že by nepáchali stejná zvěrstva jako oni?

Nejlepší odpověď
dudu

V mládí jsem holuby choval a v žádném případě nemohu potvrdit, že jsou to nějací andílkové, naopak jsou velmi nesnášenliví a hašteřiví. Takže se není moc čím chlubit. Uvědomímeli si jak se mezi sebou kdysi mydlili Přemyslovci, a že jsme si zachovali svébytnost a samostatnost na lukrativním území se silným německým vlivem a poblíž ambiciozních Maďarů, pak to určitě nebylo díky vlatnostem, které jsou připisovány holoubkům /a navíc mylně/.
Doplňuji:
Chtěl snad BIGFOOT

Další odpovědi
BIGFOOT

ANO,PANE DUDU TENTOKRÁT TO SEDÍ.BIGFOOT

jenniferkone

Hello my dear new friend. How are you today, I hope all is well with you .I am sorry to worry you with my Proposal for a relationship with you, but I know that you will grant my request in good faith and understanding, My name is jennifer, I just went Through your profile I have no options than letting you Know that I am interested in having a relationship with you, I will also like to Know you the more, you can send an email to my email address (konehjennifer@gmail.com) so that I can send you more details about my self Including my picture. I believe we can move from here. But bear in mind that Love has no colors barrier, no educational back ground barrier, no socio-economic Barrier, religious, language, nationality or distance barrier, the only important Thing there is love. I am waiting for your mail to my email address above Miss jennifer.Yours Sincerely

Dobrý den, můj drahý nový přítel. Jak se vám dnes, doufám, že je vše v pořádku s tebou. Omlouvám se obávat vám můj návrh vztah s tebou, ale vím, že vám poskytne svou žádost v dobré víře a pochopení, Jmenuji se Jennifer, já jen prošel váš profil Nemám žádné možnosti, než vám vědět, že mám zájem o vztah s vámi, budu také rád, aby věděli, že čím více, můžete poslat e-mail na moji e-mailovou adresu (konehjennifer@gmail.com), takže že vám mohu poslat více informací o mé vlastní Včetně mého obrázku. Věřím, že můžeme přejít od tady. Ale mějte na paměti, že láska nemá barvy bariéra, no vzdělávací zpět půdu bariéra, žádné bariéry sociálně-ekonomické, náboženské, jazykové, národnostní nebo vzdálenost překážkou, jediná důležitá věc je láska. Čekám na váš mail na mou e-mailovou adresu výše Miss jennifer.Yours pozdravem

anonym

Hello my big love. I look forward to and many are happy that you a great affection for me. We question how do you do? How well are you doing? I do not question the religion or culture. I do everything. That you live healthy, be in the park where the tree as I do? There, laugh, walk and sit on the grass where the sun. Want kids? How much? I want three kids. You pretty face. If you are caring haircut today? I'm a big concern, too. My great admiration for you both. Indeed, it does not matter if it was always, but to understand how to go time. My time as well such as the modern. For culture, theater. If you were like the theater? I very much and I am satisfied. I look forward to your words spoken. Not always in the village, the meadows, occurring in the city of Prague, so much great city. Go Wenceslas Square with me through. You eat hot dogs? I like to come for good food. The wine glasses. Also, many regard the money to be in the clothing pocket. I waive the white man, but of course especially dark skin. That you also go to the gym too much muscle? My delight, if you photo. This is a beautiful, healthy. Wanting very much like you'd know. You write the answer here, to here where I list. Your loving czechrapsind.
Master john155@yahoo.com

anonym

Hello my láska velké. Já těšit se a mnoho být spokojen, že Vy velká náklonnost k já. My otázka jak děláte? Jak moc dobře děláte? Já ne na otázka náboženství nebo kultura. Já všechno. Že vy zdravě žít, být do parku kde strom jako já? Tam se smát, chodit a sedět na tráva kde slunce. Chtít děti? Jak mnoho? Já chtít 3 děti. Vy krásná tvář. Máte-li starostlivý účes dnešek? Já veliká starostlivost, moc. Můj veliký obdiv jak vy. Totiž, že nesejde kdyby šlo vždycky se, ale pochopitelný jak jít čas. Můj čas také takové, pro moderní. Pro kultura, divadlo. Byli-li jste rádi do divadla? Já velice mnoho a jsem spokojen. Já těšit se na Vaše slova, která hovoří. Není pokaždé na vesnici, na louka, vyskytovat se i město, Praha, tak moc veliké město. Jít Václavské náměstí se mnou procházet. Jíst vy hot-dogs? Rád pozvaní k dobrému jídlo. K víno sklenice. Také týče peníze mnoho se být v oblečení kapsa. Já netrvat na bílý člověk, ale ovšem především tmavé pleti. Že vy také chodit do posilovna moc svaly? Moje potěší, když vy foto. Tady krásně, zdravé. Chtít velice rád bych Vás poznali. Vy psát odpověď sem, na tady list kde já. Váš vřele milující czechrapsind.
Mistr john155@yahoo.com