Avatar uživatele
zjentek

Je opravdu morální kojení na veřejnosti?

Ad Kelt: Ne, není to reakcí na článek nějaký paní… Byl jsem včera v zoo a tam jsem celkem často MUSEL pozorovat nějakou matku, jak sedí anebo stojí a kojí. Převážně kojily volně, kdekoli se namanulo. Přitom po celý zoo Ostrava je několik kojících koutů v dostatečném množství, řekl bych, které bohužel zejí prázdnotou.

Ad Edison:n Takže pokud kojení na veřejnosti nemá s morálkou HLAVNĚ nic společné, jde tedy čistě o pud přežít? Zde ve smyslu nakrmit a nenechat umřít hlady? Protože třeba v tý zoo, jak to líčím výše, by se určitě dalo v klidu dojít ke konícímu koutku a nakrmit dítě, které by těch pár minut navíc jistě přežilo, si myslím. Ale možná, že ne… Tedy se pomalu připravuji na nejhorší, protože si umím barvitě představit ten pohled na stříkající krev, až se hladem umoření a uřvaní kojenci počnou nekompromisně zahryzávat do neprodleně podávaných cycků, nezávisle na prostředí, v kterém se nachází.. Nebo bylo v nesouvislosti s morálkou myšleno jinak?

Zajímavá 0 před 1794 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Hlavně to s morálkou nemá nic společného.. vůbec se to morálky netýká.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Kojení nemá s morálkou nic společného. Naprostá většina žen to zvládne tak, aby nebyli extrémně nápadní a nic víc s tím dělat nemůžou. Nakrmit dítě je nutnost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Je to intimní záležitost, která v našich krajích, stejně jako např. vyměšování, není zvykem dělat na veřejnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nemá to s morálkou nic společného, a je to věc té které maminky. Nám do toho nic není. Když má dítě potřebu, je to její věc.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Z mého pohledu je to naprosto v pořádku. Přirozená zdraví kohokoliv neohrožující věc… To není jako kouření kde se snažíme kuřáky nahnat do vyhrazených místností aby v ostatních pasivním kouřením pěstovali rakovinu. Ne, kojení neškodí absolutně nikomu a ničemu. Kojící koutky jsou pro matky které při tom samy spíš ocení soukromí, nedomnívám se že jejich existencí vzniká povinnost je použít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Časem se bude souložit na veřejnosti, tudíž je to příprava

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Paní byla v nevhodnou dobu na nevhodném místě a každý se dovolává svých práv. Mohla to nějak domluvit s ostrahnou banky, ten ji nemusel vykazovat (otázka jak postupoval, co jí řekl), její manžel to fotil a dal na nějaké stránky atd.
To je určitě reakce na ten článek p. Fifkové.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Takto… jako kojit se protě musí. Ne, že bych k tomu potřebovala obecenstvo, ale je to nutnost. Já jsem si ale koupila velmi hezké a kvalitní kojenecké oblečení od geckoeco.cz. To mi dává pocit diskrétnosti. Doporučuju.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Já mám https://www.gec­koeco.cz/ vůbec ráda. Miluju jejich blog. Kolikrát mi už opravdu pomohli, mají skvělé rady.

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… když to popadne zvíře, zaleze někam do koutku, aby nebylo na očích predátorům, takže tebou vyjmenované chování není: přirozené, pudové ani normální, jak se snaží psát ostatní …
… na rozdíl od močení, se kterým si zvířata starosti nedělají a člověk jde do ústraní …

před 1792 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1792 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Především ale platí, že zájem dítěte je pro matku alfou a omegou. A rozhodně je pro ni zájem dítěte mnohem víc než potřeba nějakého úzkoprsého puritána kterému pohled na odhalené ňadro působí mentální (ve vašem případě morální 🙂 újmu …

před 1793 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek