Konan-Pain

Je opravdu kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou účinný?

Pro někoho kdo nemá talent, může něco tento kurz přinést, nebo je to ztráta času i peněz? Všude o tom píší jak je účinný, ale nějak se mi tomu zázraku nechce věřit.
Konkrétně se ptám na tyto kurzy: http://www.ko­necnekreslim.cz/kur­zy-kresleni/tuzka/

Nejlepší odpověď
briketka10

Absolvoval/a jsem - je účinný

absolvovala, pravá hemisféra ovlivňuje :

pocity, představivost, symboly a obrazy; vnímání filosofie, také je více zaměřena na prostorové vnímání; fantasii; impulsivní jednání; schopnost riskovat.
zkušenost – vlastní život :)

a jiná možnost zde vážně chybí ..
Doplňuji:
http://www.vsichni­kreslime.cz/o-metode-0
levou hemisféru mám dominatní ..

Další odpovědi
anonym

Absolvoval/a jsem - není účinný

V anketě chybí „jiná možnost“! Já bych začala tímto (nejvíce prodávaná kniha této metody) za 300Kč : www.tvorilci.cz/pra­vou-hemisferou a teprve pokud by mě tato metoda zaujala natolik, že se mi bude chtít riskovat investici 3tis.Kč, tak bych do toho kurzu šla.
Pravda je, že všechno, co slibuje nějaký zázrak, zavání podvodem.

briketka10

V mém odkazu je kurz levnější :)

Konan-Pain

To ano, ale bohužel je to asi 140 Km od mého bydliště :)

Konan-Pain

briketka10: To riskování by se mi hodilo, já na nové věci odvahu moc nemám. Děkuji, zkusím ho :)

Konan-Pain

Bohemica: Knížku o tomto kreslení jsem četla: myslím, že od Betty Edward. A opravdu mi dost pomohla. Bohužel mi je 13 a tak nějakým těm věcem (slovům, termínům) nerozumím a potřebovala bych pomoct od profesionála.

Konan-Pain

Jinak, jiná možnost tam není schválně. Chci poradit od někoho kdo absolvoval a ví zda to funguje, nefunguje.

anonym

Jiná možnost by tam měla být vždycky aby měla anketa všechny náležitosti.
Najdi si diskutující absolventy takových kurzů.