Kura

Je opravdu dnešní trend být chcípáček?

Mít 160 cm a 45 kg, značkový boty a hadry, ruce potetovaný kravinama, dluhy kam se podívám, hlavně že mám iphone, čumím do něj 18 hod. denně a auto, co jede 250 km/hod a žere 20 litrů? Žádnou budoucnost, protože s 20 litrama každý měsíc na účtu se toho moc nevytrhne a tím pádem si každý spočítá že tenhle život jde udržet pár měsíců?

Tohle opravdu chtějí dnešní 18–22letý holky? K čemu jim je takový chcípáček?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Jestli ještě nejsi dostatečně nahněvaný, doporučuju fórum na vinted.cz „Historky ze seznamky“, odkud ostatně překopírovávám (již dávno zapadlý a mnou drobně upravený) tento příspěvek:

A to není všechno! Ještě v dávnější minulosti měřil průměrný muž přes dva metry a dokázal holýma rukama zabít tygra!

Ale abychom nehanili jen muže, ženy taky dnes již neumí prát na valše nebo porodit deset dětí do svých třiceti, o žvýkání kůže nebo udržování ohně ani nemluvě. Jde to s námi z kopce, vážení…

Další odpovědi
ivzez

A teď si představte, že některé „sní“
o někom takovém: https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1­.0-9/72040654_24­99231066973337_185778985­1936489472_n.jpg?_nc_cat­=103&_nc_oc=AQ­kg9UvE1KZtqLxOj­wMpdZI0WzLZ_51VlCiD­C8jP2vT5B3_PVOl_L5F6LN-cYcpETmA&_nc_ht=sc­ontent-prg1-1.xx&oh=6d00d­f8833ed8c201eb­c9e2282a2741d&o­e=5E3B4812

marci1

Bohužel k tomu „chcípáčkovi“ ještě přidej „chcíplinku“: anoretickou „inteligentní“ krasavici, hledící taktéž 18 hodin do mobilu, se zájmem o hadry, kosmetiku, barvy na vlasy, šminky, instagram, focení min. 20× denně (a nejlépe před zrcadlem) a tím to končí … 🙂

Drap

Odkud víš, že právě takového chtějí? Já si myslím, že u každé je to jinak a chtějí pro sebe toho nejlepšího. Každá má také jinak nastavené hodnoty u svého případného partnera.

zjentek

Přesně jak to píšeš- existence „chcípáčků“ bude realitou potud, pokud po nich budou ŽENY TOUŽIT! Takovýmu chcípáčkovi dej kačku a už po něm většina holek touží. Tak co kura chceš? Kde hledáš problém?

aliendrone

No, čistě mezi námi chlapy – zapomněls zmínit jednu DOST zásadní mužskou „věc“, kvůli které jsou ženy OCHOTNY (a to RÁDY!) přihmouřit i obě oči nad případnými mužskými nedostatky. Už tomu rozumíš? ;) :D :D

Rokio

aliendrone: Která to je mužská věc, Vaše výsosti?

Kura

Asi jako že chcípáčci mají mužskou výbavu 25 cm. Bohužel to není fyzicky možné, protože by okamžitě omdleli.

🙂

zjentek

Alien, kuru mám za babu a tak odpovídám jako ženské! (;