jaymes

Je ohrožení mužnosti, když žena dělá automechaničku a muž řidiče?

Holka dělá automechaničku a chlap je řidič z povolání, přitom o technice auta toho moc neví. Je to ohrožení jeho mužnosti?

Nejlepší odpověď
marci1

A je ohrožení ženskosti, když muž vyšívá ? Každý ať si dělá co chce, co ho baví a čemu rozumí. Myslím, že o ohrožení „mužnosti“ přemýšlí jen muži „macha“. 🙂

Další odpovědi
anonym

Ach ty vaše sexistický řeči…ne, muže dělá mužem něco jiného, než jestli se umí hrabat v motoru, tak se neboj 🙂

gecco

Pokud mu ta holka auto rozese*e a chlap se pak nabourá, je tím ohrožena jeho i mužnost…
;-DDD

pusinka50

Ať si každý dělá, co chce a co ho baví. Když ti holka spraví auto a nebudeš muset platit za automechanika, proč ne??

Ty starověké doby, kdy muži museli shánět potravu a ženy ji jen pekli na ohni, už jsou naštěstí dávno pryč.

Elk

Není!! Když to umí, tak proč ne.
Nikdo předse nrní ve všem borec.
Jo, mosoj opět nezklamal…je to zkrátka řidič.

Agneta

Tak když je to takový, který o technice auta nic neví, tak spíš neví ani o jiných technikách, které ho dělají mužem – a pak by byla ta otázka s tou mužností na místě:DDD (nezůstává takový zpravidla svobodným mládencem?) :DDD

lexx

ne
Doplňuji:
chtěly emancipaci ? tady je !
http://img24.cz/i­mages/52254195­440475831537.jpg

mosoj

Myslíš jako že by mu ho upla do svěráku ?
Doplňuji:
Pak samozřejmě ano.

Luxx

dělat automechaničku byl dlouho můj sen.. ale bohužel, nevyšlo to.. takže nikoho ohrožovat nebudu :D
to možná až ze mně bude řidička autobusu :)