Je odpočinková ležící pozice v houpací síti vhodnější a účelnější na trávení jídla po obědě, než když se leží v posteli?

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím že je to jedno. Houpací síť bych ale nedoporučoval lidem trpícím mořskou nemocí, jinak hrozí nebezpečí, že draze uklohněný oběd se opět podívá na svět v poněkud pozměněné podobě.

Další odpovědi
dubraro

IMHO houpací síť není lepší než pevná postel. Nejlepší poloha pro trávení je vleže na levém boku. To je starobylý poznatek ajurvédy.

Zdroj: http://www.nu­nynek.cz/joga-a-ajurveda/5-3-duvody-proc-spat-na-levem-boku/