FlAsh_7

Je obor „veřejná správa“ opravdu tak nezáživný?

Nejlepší odpověď
Funna

Jestli se ptáš na obor na VŠ, tak je stejně nezáživná, jako který jiný obor, který tě nebaví…je to ekonomie, právo, managment atd…mě by to určitě nebavilo, ale nevíme, co by bavilo tebe…
ale býti státním úředníkem je stále nejlepší job, pokud nemáš kreativního ducha a nechce se ti moc přemýšlet u práce a mít stálý a trvalý plat za všech okolností…
(možná mne teď státní úředníci nařknou, ale tak je vidí většina těch, co na ně vydělávají: podnikatelé a zaměstnanci)

Další odpovědi
elkon

Je to otázka přístupu a zájmu o věc. Pro někoho nezáživné, pro jiného zajímavé.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.