led

Je obdobie bicyklov a korčulí

Široký chodník je dopravnou značkou, súvislou čiarou a farebne rozlíšený pre cyklistov a korčuliarov a pre peších. Každá časť je široká približne 3m.
Ako má reagovať cyklista, ak chodci nepoužívajú svoju cestu (je nevyužitá) a prekážajú na cykloceste?
Porušujú chodci vyhlášku?

Nejlepší odpověď
žolik

Tak takhle to nějak vypadá,chodník pro pěší jsou kolaři,bruslaři a obráceně je to dost nebezpečné,též jsem na to už myslela,bezpečný v létě je hromadná doprava.

Zdroj: žolík