Rokio

Je obchodní akademie většinou nízkoúrovňová střední škola, nebo tento typ školy je nadprůměrně těžký?

Na OA je účetnictví, což je dost těžký předmět. Dále je zde kladen hodně důraz na matematiku, což není dobré a maturuje se zde z docela těžkých předmětů.

Jaký máte vy názor na OA. Myslíte si, že většina obchodních akademií jsou školy s nízkou úrovní, kde projde téměř každý, nebo tento typ školy patří mezi obtížné či něco mezi tím?

Nejlepší odpověď
briketka10

Asi tak. Jak pro koho.

Další odpovědi
Drap

Nelze takto hodnotit. Některé mohou mít vysokou úroveň, jiné nízkou. Neni to odvislé od názvu školy.

ivzez

OA obecně patří k lehčím typům škol.

Dnes žádná střední škola není těžká,
bohužel už to platí i pro gymnázia.

O něco náročnější jsou školy (OA i gymnázia), na kterých
se jeden nebo více předmětů vyučuje v cizím jazyce.

Mc Merkurion

… vono je relativní, co je těžký, třebas já se svým hudebním hluchem bych měl problém zapět stupnici, ale u nás choděj na obchodku ti, co se někam nedostali …