krcek164

Na SBazaru chci nabízet pečené sladkosti. Je třeba mít souhlas hygieny a z výdělku platit daň?

Je nutné zdanit nebo mít souhlas hygieny na Sbazar.cz při prodeji jídla

Na Sbazaru chci prodávat své cukroví, dělat nabídky dortů na objednávku. Musím výdělek zdanit atd.?

Nejlepší odpověď
Hlada

V tomto případě by šlo o podnikání a k tomu by bylo potřeba splnit potřebné podmínky. Jakým způsobem by se výrobky prodávaly, je lhostejné.

Další odpovědi
Drap

Musíš mít živnost a provozovnu kde budeš vyrábět, schválenou hygienou.

ivzez

Souhlasím s předchozími odpověďmi.
Potřebujete živnost a provozovnu splňující přísná hygienické předpisy.

Daň z příjmu je samozřejmá.