Wnaty

Je nutné střídat vlasovou kosmetiku?

Na mnoha fórech jsem se dočetla, že je nutné jednou za čas změnit vlasovou kosmetiku, aby si vlasy na tu stávající „nezvykly“. Co je na tom pravdy?Pokud je opravdu vhodné kosmetiku měnit, jak často? Střídat ob mytí a nebo po delším užívání jednoho druhu kosmetiky?

Používám přírodní vlasovou kosmetiku Bione – Panthenol + Keratin. V případě změny bych šáhla po stejném výrobci, ale jiné řadě.

Odpovědi
MobilManiak

Já vím, třeba u šamponu, že po nějaké době už nemám po něm vlasy jako dřív, tak ho vyměním…takže pokud se ti zdá ten efekt menší než byl, tak ano, ale měnit to jentak, mi asi přijde zbytečné.