Je nutné automobil zn. Mercedes E nejako zabepečiť proti krádeži? Napr. Zederlockom? Alebo je to zbytočné?

Nejlepší odpověď
anonym

zbytečné to není nikdy zabezpečit auto vám pak při vykradení pomůže u pojištovny,pokud ho nebudete mít nijak zabezpečené a vykradou vás pojištovny pak dělají průtahy,ale i tak platí pravidlo,že auto není trezor

Další odpovědi
Miroslavst

Každé zabezpečení se vyplatí. Nejlepší je takové, které je vidět. Pokud zloděj vidí dvě auta, vybere si to nezabezpečené.

venkovan

Všechna elektronika je odblokovatelná. Nejlepší ke sundavat alespoň jedno kolo, vyndavat volant (trochu schopná auta to mají, stačí se podívat třeba na F1), případně pedály apod. Čím originálnější zabezpečení, tím lepší.