zvonisek

Je normální, že ze slohu dostávám nejhůře za 2?

Miluji český jazyk, hlavně sloh.
Abych řekla pravdu, tak zde někdy vkládám nesrozumitelné otázky proto, abych se utěšila ze špatného dne. Hlavně tehdy, přijde-li na mne deprese.

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že to je dobrá známka. Určitě někteří spolužáci mají i horší.
Hodnotí se nejen stylizace, ale i pravopis. Nevidím práci,, nemohu posoudit.

Záleží také na tom, který slohový útvar píšete.

Znám vás jen z otázek, které jsou jednoduché, sice celkem bez pravopisných chyb, ale není možné posoudit souvislý text.

Zkuste si věřit, buďte sama sebou, neptejte se jiných, kteří vás neznají.
Jste, jaká jste.

Další odpovědi
Drap

Nemůžeme posoudit. Můžeme posoudit pouze formulaci otázek, a tam by to bylo horší než za 2.

hapiky

Každá známka je normální. Nenormální je, když umíš houbec a máš to za 2 a stejně tak naopak!

aliendrone

Předpokládám, že se jedná o vogonskou poezii nebo tak něco, že? http://nesmrtel­nost.chrousta­.cz/texty/vogon­ska-poezie/

Rokio

Je to naopak chvályhodné.

ivzez

Ano, je to normální.

Jen škoda, že tvá láska k češtině není znát i zde.

ivzez

Rokio,
chválYhodné.

Rokio

ivzez: Děkuji za upozornění. Chybu opravím.