bolak

Je normální že ve vzpomínkách vidím i sebe?

Že tu danou situaci vidím jakoby z pohledu jiné osoby (neznámého pozorovatele)?
Doplňuji:
Přece jenom z té situace bych měl vidět maximálně svoje ruce, nebo třeba nohy, prostě tak jak jsem to v danou chvíli viděl já, protože TOHLE byl úhel pohledu ze kterého já jsem to viděl, ale když si vybavuju nějakou vzpomínku z určitý situace, tak nevidím to co jsem viděl já svýma očima, ale pokaždé to vidím z pohledu další osoby a sebe vidím jako celého člověka, jako jednu z postav.

Nejlepší odpověď
zjentek

to mně dělá taky ..proto věřím, že jsem vyjímečný

Další odpovědi
Houslovyklic

Myslím, že ano, já to tak mám taky.:)
Ještě zajímavější je, když mi třeba někdo něco o mně vypráví (co si já nepamatuju) a po určité době získám pocit, že si to pamatuju sama, ne že to znám z vyprávění…

anonym

Vzpomínky nejsou přesným zachycením situace. Každý si pamatuje cosi jiného. Emoce, lidi, místa,… A při vybavování si uložené informace mozek doplní bílá místa představivostí a hlubšími vzpomínkami…

Klára K.

stává se mi to také, myslím, že je to normální…