Avatar uživatele
juie

Je normální, že si připadám jak lesba?

Ráda bych se optala jestli je normální,že dívka ve 14-ti letech si připadá jako lesba.Už jen proto,že jsem dosud s nikým nechodila.Taky,když jdu po ulici a jde přede mnou nějaký pár,tak se jako 1. podívám na tu dívku,na to jak vypadá a až pak na kluka a nijak extra ho neřeším.
Je to normální??? :(
Doufám,že nejsem lesba…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Terryle, SajmonModer, dědapetr, Anna. před 4773 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SajmonModer

Mně je 20 a taky jsem s žádnou ještě nechodil a ani s žádnou nespal. Stydím se za to? Ne, čekám na tu pravou. A je mi jedno, kdo si co myslí, budu klidně panicem do 40. :-ú

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

bych se Ti ani nedivil, chlapi stojej za prd.

Jistě že je to normální. Tedy to, že jsi ještě s nikým nechodila. Připadat si jak lesba není proč. Mně je 27, taky jsem nikdy s žádnou ještě nechodil a taky nejsem gay. Není kam spěchat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

No, pokud si nepředstavuješ, jak se s tou slečnou vedeš místo toho kluka, tak bys být lesba nemusela. Já taky nejsem, ale když potkám hezkou a usmívající se slečnu, pohled na ni mě potěší a udělá mi to radost – myslím, že člověk se z přirozenosti rád dívá na hezký věci (stejně jako na hezký obrazy nebo hezkou krajinu) – a hezkej člověk, holka nebo kluk, je příjemnej na pohled. Pokud holku pohledem nesvlíkáš, tak bych to brala v pohodě :o) Ono vůbec, i v antice byla ideálem lidské krásy většinou žena – ženský tělo i obličej jsou většinou prostě esteticky považovaný za hezčí než mužský.
U každýho se to „slintání“ nad opačným pohlavím probouzí v jinou dobu.
Nebo je taky prostě možný, že ostatní slečny okukuješ a „hodnotíš“ jako případnou konkurenci, nebo aby ses mohla porovnat. Fakt to nemusí vůbec nic znamenat.

Ale vůbec… i kdybys lesba byla, tak co? Dneska už to myslím není takový společenský prokletí jako dřív. A úplně klidně se může stát, že si lesba najde jinou pohodovou hodnou lesbu a budou spolu šťastnější, než kdejakej heterosexuál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Homosexualita tady si o tom přečti.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ho­mosexualita

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Je úplně normální,že jsi ve 14-ti letech ještě s nikým nechodila,zatím hledáš sama sebe,proto Tě první zajímá ta dívka.Až Tě nějaký kluk něčím zaujme a padne Ti takzvaně „do oka“,tak ho už možná řešit budeš.Těš se na to první zamilování,je to krásné.....!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Buď ráda, že jsi ještě s někým nechodila. Ten čas přijde a tím, že k chození se dostaneš „později“ budeš z něho mít lepší pocit, protože budeš o mnohé více vyspělejší (hlavně duševně). Nahánět kluka jen kvůli tomu, že kamarádky již živě vypravují o svých partnerským problémech není to pravé.
Že se nejdřív podíváš na holku – možná, že je to přirozené – podvědomé – díváš se na konkurentku a až potom na ten objekt případného možného, teoretického vztahu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klaruška

JE to normální. První se podíváš na holku, protože se s na například srovnáváš. Když si neměla partnera, myslím že nevíš jestli tě přitahují ženy nebo muži. To se postuným dospíváním zjistí. A kdyby si byla. Si pořád člověk;). Přeji hodně štěstí při zjišťování:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Anna.

Před pár lety jsem řešila něco podobného. Myslím si, že je to přirozené. Mnoho dívek ve tvém věku si tím projde (ikdyž si tím častokrát procházejí i dospělé ženy). Že jsi s nikým nechodila- to není nic nenormálního. Myslím si, že se prvně díváš na dívku proto, že ji třeba srovnáváš sama se sebou- Jestli je hezčí atd.
A i kdyby se později ukázalo, že lesbička jsi, není na tom nic strašeného. Srdce si přeci nevybírá podle pohlaví ;) Nechala bych tomu volný průběh, neřešila bych to ;) Ono se to nějak vyvine.

před 4631 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví