juie

Je normální, že si připadám jak lesba?

Ráda bych se optala jestli je normální,že dívka ve 14-ti letech si připadá jako lesba.Už jen proto,že jsem dosud s nikým nechodila.Taky,když jdu po ulici a jde přede mnou nějaký pár,tak se jako 1. podívám na tu dívku,na to jak vypadá a až pak na kluka a nijak extra ho neřeším.
Je to normální??? :(
Doufám,že nejsem lesba…

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Mně je 20 a taky jsem s žádnou ještě nechodil a ani s žádnou nespal. Stydím se za to? Ne, čekám na tu pravou. A je mi jedno, kdo si co myslí, budu klidně panicem do 40. :-ú

Další odpovědi
quentos

bych se Ti ani nedivil, chlapi stojej za prd.

Jistě že je to normální. Tedy to, že jsi ještě s nikým nechodila. Připadat si jak lesba není proč. Mně je 27, taky jsem nikdy s žádnou ještě nechodil a taky nejsem gay. Není kam spěchat.

Terryle

No, pokud si nepředstavuješ, jak se s tou slečnou vedeš místo toho kluka, tak bys být lesba nemusela. Já taky nejsem, ale když potkám hezkou a usmívající se slečnu, pohled na ni mě potěší a udělá mi to radost – myslím, že člověk se z přirozenosti rád dívá na hezký věci (stejně jako na hezký obrazy nebo hezkou krajinu) – a hezkej člověk, holka nebo kluk, je příjemnej na pohled. Pokud holku pohledem nesvlíkáš, tak bych to brala v pohodě :o) Ono vůbec, i v antice byla ideálem lidské krásy většinou žena – ženský tělo i obličej jsou většinou prostě esteticky považovaný za hezčí než mužský.
U každýho se to „slintání“ nad opačným pohlavím probouzí v jinou dobu.
Nebo je taky prostě možný, že ostatní slečny okukuješ a „hodnotíš“ jako případnou konkurenci, nebo aby ses mohla porovnat. Fakt to nemusí vůbec nic znamenat.

Ale vůbec… i kdybys lesba byla, tak co? Dneska už to myslím není takový společenský prokletí jako dřív. A úplně klidně se může stát, že si lesba najde jinou pohodovou hodnou lesbu a budou spolu šťastnější, než kdejakej heterosexuál.

dědapetr

Homosexualita tady si o tom přečti.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ho­mosexualita

hanny 2

Je úplně normální,že jsi ve 14-ti letech ještě s nikým nechodila,zatím hledáš sama sebe,proto Tě první zajímá ta dívka.Až Tě nějaký kluk něčím zaujme a padne Ti takzvaně „do oka“,tak ho už možná řešit budeš.Těš se na to první zamilování,je to krásné.....!

venkovan

Buď ráda, že jsi ještě s někým nechodila. Ten čas přijde a tím, že k chození se dostaneš „později“ budeš z něho mít lepší pocit, protože budeš o mnohé více vyspělejší (hlavně duševně). Nahánět kluka jen kvůli tomu, že kamarádky již živě vypravují o svých partnerským problémech není to pravé.
Že se nejdřív podíváš na holku – možná, že je to přirozené – podvědomé – díváš se na konkurentku a až potom na ten objekt případného možného, teoretického vztahu.

klaruška

JE to normální. První se podíváš na holku, protože se s na například srovnáváš. Když si neměla partnera, myslím že nevíš jestli tě přitahují ženy nebo muži. To se postuným dospíváním zjistí. A kdyby si byla. Si pořád člověk;). Přeji hodně štěstí při zjišťování:)

Anna.

Před pár lety jsem řešila něco podobného. Myslím si, že je to přirozené. Mnoho dívek ve tvém věku si tím projde (ikdyž si tím častokrát procházejí i dospělé ženy). Že jsi s nikým nechodila- to není nic nenormálního. Myslím si, že se prvně díváš na dívku proto, že ji třeba srovnáváš sama se sebou- Jestli je hezčí atd.
A i kdyby se později ukázalo, že lesbička jsi, není na tom nic strašeného. Srdce si přeci nevybírá podle pohlaví ;) Nechala bych tomu volný průběh, neřešila bych to ;) Ono se to nějak vyvine.