Rokio

Je normální, že se skoro vůbec nekoupu?

Preferuji sprchování. Sprchuji se tak, že používám velmi teplou vodu, intimní hygienu a šampón na celé tělo.

poznámka: Ta voda není ale tak teplá, aby mě to bolelo a spálil se.

Nejlepší odpověď
da ny

Dobře děláš Rokio :) Sprcha je nej…!

Další odpovědi
Filip84

„Je normální, že se vůbec nesprchuju?“

Ne skoro, vůbec, sprchoval jsem se naposledy, snad, někdy v roce 2007. Prostě to nemám rád, není mi to příjemné. Já se koupu, a pokud nemám k disposici vanu, myju se, jako Asiati, tj. vezmu nějakou konvičku, větší hrnek, misku etc., tím se polévám a myju.

To je přece úplně jedno, jak se kdo myje, ne?

Pot maceruje (=hnije) po 3 dnech, taky každý máme jiné „pižmo“, jinak se potíme, a tak vůbec, takže: pokud Ti více lidí z okolí naznačí, že ošklivě páchneš, myj se častěji. Jinak nejpozději jedenkrát za 3 dny. Jestli se namočíš do vany, osprchuješ, nebo budeš polévat, nebo si pořídíš na „sprchování“ hasičskou hadici, je Wurst: proti gustu žádný disputát! 🙂

paul1

Určitě to normální je, sprchování bohatě stačí. Já mám problém se po koupeli vyhrabat z vany, stále se bojím, že uklouznu, jak se už stalo mnoha lidem. Sprcha je O.K.