vivatis

Je normální, že se mi na youtube nahrává 10min video 5 hodin?

  • Mám starý vzhled stránky

Nejlepší odpověď
zl@tk@

Pomalé připojení.

Další odpovědi
www

Tak to je normální, pokud nemáš solidní připojení-upload.
Zcela výjimečné to může být i jinde (registrace ap.), ale 5hod rozhodně ne.
Jinam to jde?

mosoj

V jakém rozlišení? Nemusí to být zas až tak nenormální pokud je to ve velkém rozlišení.
Nebo alespoň uveď kolik MB má ten soubor ať si můžeme udělat představu.
6 min videa ve full HD 1400 × 1080 pix a 29 fps má 847 MB !!!!. To samé 640 × 480 má 221 MB !

Takže se podívej na velikost souboru videa, změř si upload a porovnej.