Petusinka

Je normální, že se mi instaluje na tabletu youtube už hodinu?

Koupila jsem si nový tablet a začaly se mi instalovat instalace, předchozí byly hned, ale youtube trvá už hodinu… Je to normální? Mám čekat, nebo tablet restartovat? Předem moc děkuji :)

Odpovědi
Drap

Určitě to neni zcela normální. Restartuj a uvidíš .

Michal Kole

neinstaluje se youtube, ale maximálně Flash Player …

hodina je moc dlouhá

asi je problém někde v antiviru v heuristické analýze

honza19hk

youtube se neinstaluje.To je přece server,tak jak ho můžeš instalovat.Leda tak Adobe Flash player.Ten ano,ale youtube asi těžko. Jinak mě trvala instalace AFP cca 3 minuty.Takže se ti to si seklo.