Gestas

Je normální, že po vypití litru nekvalitního vína uvažuju stejně jak za střízliva, jen se mi motá hlava?

Nejlepší odpověď
yuko

Zalezi na tom, kdo posuzuje, zda uvazujes stejne jako za strizliva 🙂 Takze podle Tebe uvazujes stejne, ale podle me to neni mozne 🙂

Další odpovědi
dubraro

To je běžný omyl opilce, že mu to myslí stejně jako za střízliva.

Kepler

Podle mého názoru uvažování odlišné být musí. Prioritu má rozhodování, jestli nejdřív hodit tyčku, nebo si na tu keramiku nejdřív sednout. Jak se říká na Valašsku: „přistavte škopek, panstvo bude bluť!“

mosoj

Uvažovat můžeš jak chceš, ale podstatné je, že si stojíš na vedení.