Complex

Je normální, že po hlazení kočky zůstavá na prstech spousta chlupů?

Odpovědi
aliendrone

Noooo, zrovna teď celkem jo. (právě jim líná zimní kožich) Musíš více používat furminátor. Bacha, některé čičiny nemají rády ty kovové, v takovém případě pořiď silikonový. Také záleží na plemeni, pokud by ti zůstavalo na ruce SPOUSTA kočičích chlupů po hlazení této kočky https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Sphynx , byl by to důvod k zamyšlení. (Víš kdo má chlupaté dlaně, víš to, viď?) ;) :D :D

miroslav.bk

Ano.
Pokud kocka „pousti chlupy“, pomuze ji pravidelne vycesavani.
Je to prijemne jak pro ni, tak i panicka/panicku a jeste tim prohlubujete vzajemny vztah :)