Rokio

Je normální, že netýrám zvířata kvůli zvířatům samotným?

Mainstream společnosti zní, že člověk nemá týrat zvířata, protože je pak pravděpodobnější, že by byl krutější vůči lidem.

Já ale netýrám zvířata, protže je mi líto samotných zvířat a nechci, aby trpěly.

Nejlepší odpověď
seraphico

Je to normální. Takhle to má většina lidí.

Další odpovědi
Drap

Neni na tom nic nenormálního. Normální lidé zvířatům neubližují

zjentek

A necháš se očkovat třeba proti kovidu? Pokud ano, tak otázka bezpředmětná, bo TÝRÁŠ. Vše je testováno na zvířatech a teprve po uvedení do celosvětového prodeje je vakcína proti kovidu testována na lidech.

(A pak že nemáme světovládu, že?)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rokio

zjentek: Tak to si mě dostal. Nechám se očkovat proti covidu.