Čt4

Je normální že na mě naléhá ředitel (mrká na mě apod..)) ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ředitel na tebe naléhá mrkáním???
To je teda tvrdej kalibr…

Další odpovědi
Drap

Těžko říct. Je několik možností. Třeba se mu líbíš, a nebo má jen něco s okem.

badisko

Ne…ale treba ma jen tik v oku..:D

bolak

třeba je to morseovka, příště si to radši zapiš..
Doplňuji:
no fakt, když unesli Tlusťocha, tak tahle jednou vymrkával vzkaz Jakeovi..

anonym

Jak, nebo čím na Tebe ředitel naléhá? Pomrkávání ještě nemusí nic znamenat. Také může mít ředitel tik, nebo zde může jít o sexuální harašení. Kdo z nás to ale může tušit nebpo správně posoudit? Nedáváš nám ke své otázce moc podrobností, abychom Ti mohli odpovědět. To „apod..“ je sice mnohoznačné, ale je to jenom o fantazii každého člověka, co za tím chce vidět.

JájsemRaibek

No nevím, ve škole jsme měli učitelku, ta taky jedním okem mrkala a hlavně na mě. Bylo zajímavé, že když jsem ji víc naštval, mrkala rychleji :)