kurec

Je normální, že mě baví se zajímat jen o věci z jednoho cizího státu?

Tím myslím hudbu, jazyk, zvyky, svátky, koncerty a skoro všechny věci, o které se normální člověk zajímá.

Nejlepší odpověď
yuko

Co je normalni pro jednoho, nemusi byt normalni pro druheho.
A uz jste v tom cizim state byl?

Další odpovědi
Kelt

Zajímá vás daná země se vším všudy. Tedy historie,jazyk, kultura a pod. Záleží, zda tyto informace získáváte z knih, internetu, nebo zda jste tu zemi osobně navštívil, zda tam máte přátele, zda si s někým dopisujete a pod. Třeba s tím můžete uspět v nějaké soutěži, napsat knihu a pod. Je to vaše záliba, která vám přináší radost a uspokojení. Těžko hodnotit zda normální, nenormální. Ale někdo rád cestuje, (po určitých krajinách), jiný fotí (podobné objekty) atd.

autacek

Pokud je tím státem USA, tak to normální je, pokud je jím Rusko nebo ISIS, tak to normální není.