DanyCZECH

Je normální že když mi stojí tak mi v 10 letech nejde stáhnout předkožka a když ne tak jo?

Je mi 10 je normální že mi nejde stáhnout předkožka přes půlku žaludu když mi stojí? a když mi nestojí tak to přetáhnout jde je to normalka? se to upraví časem samo?
Doplňuji:
EDIT tak děkuji všem za podporu teď jsem zjistil že to vlastně docela stáhnout jde, ono dneska jsem si to přes žalud přetáhl poprvé v životě a mám divný pocit tak jsem asi radši moc netlačil, teď jsem trošku zatlačil ne jako nezatlačil ale jako snažil se víc nebolelo to a docela to jde ;) jen ho mám malýho toho fracka :/ takže díky můžete lock ;)

Nejlepší odpověď
iceT

ahmade nestraš ho…
Neumřeš,neboj se.myslím,že to normální je,některým mužům v dospělosti nejde předkožka přetáhnout ani v klidu natož při erekci.Řešením by byla obřízka(naříznutí uzdičky),ale bylo by vhodné konzultovat to s lékařem popřípadě i s rodiči,protože na tak radikální řešení je ještě dost času.

Další odpovědi
msi

normální, časem samo, uvidiš, neřeš to vážně chlape, neboj se prosimte, moc se tim zabejváš víš.

bolak

Mě to jde, teď jsem to zkoušel, ale co bylo v 10 si nepomatuju. Zeptej se na to učitelky na přírodovědě.

Hlada

Na tomhle fóru se o zdravotních problémech moc nedovíš. Zadej si do vyhledávače „stahování předkožky“ a budeš moudřejší.
V deseti letech to už normální není. Údajně 90% chlapců jde přetáhnout do 6 let věku. Dřív se o to dbalo důsledněji, dneska se vyčkává až do puberty. Nemá se používat násilí, aby se předkožka nezjizvila, doporučuje se mast Triamcinol. Jak je vidět, nemáš to kritické, takže když budeš denně trénovat, tak se to samo upraví.