icurusL

Je normální, že kafe na mě vůbec nepůsobí?

Včera jsem chtěl přenocovat a dělat si nějakou práci, tak jsem si udělal hodně silný kafe a vůbec to na mě nezapůsobilo. Když jsem vypil kafe, tak asi po hodině jsem začal hodně zívat a po cca další půl hodině jsem skoro neudržel oči. Žádný kafe za 10 Kč to nebylo. Kafe piji jen, když to potřebuji, takže na něm nejsem nějak závislý.

Nejlepší odpověď
talka

Na mne taky ne, aní kofein v jiné podobě – jsem snad imunní skoro proti všemu; nepůsobí na mne ani žádná změna: času, atm. tlaku …)

Další odpovědi
Vicki

Po rozpustným kafi spím jak medvěd. Ale jednou jsem vypila 3 ,,turky,,a mela jsem pocit ze mi vyskoci srdce z tela.Myslím že povzbudí i dobrý zelený čaj.

gecco

No – na někdo je vůči kafi imunní…
😉
Příště zkus třeba maté a nebo guaranu…

RyuzakiKate

Na mě taky nepůsobí, kamarád kdysi dokonce usnul i po kávovým bonbónu :) ani žádný podobný věci, leda tak když si šňupnu trošku Red Bullu (šňupací tabák), ten seženeš v trafikách, ale samozřejmě pokud ti již uplynulo 18.

Luxx

kafe působí povzbudivě údajně jen na ženy, na muže prý působí opačně

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/224070-tajemna-ucinnost-kavy-zenam-pomaha-muze-nici.html

jako alternativu pro udžení pozornosti doporučuji guaranu.. konkrétně u této mám ověřeno, že funguje dobře..

http://www.bom­bastus.cz/gva­ranal-forte.html

  • je to český výrobek
  • účinek se dostavuje do cca hodiny a působí cca 8 hodin.. po odeznění účinků není problém s usnutím, jak je tomu u energy drinků, které jsou mimo jiné šajz nejvyššího kalibru

anonym

No nevím co bych vám na to zrovna odpověděla,ale kofein bych rozhodně nepodceňovala! (tlak,srdce…) zkuste taurin,třeba vás to uspokojí.

ReHu

Je. Po kafi chodím normálně spát.
Vyzkoušej matcha čaj nebo nějaký lepší energťák. Bez cukru. Cukr dodá rychle energii, ale na krátkou dobu.

střevo

ty vole kafe pijou jen ženský, na chlapy vůbec nepůsobí .- je to teplá kofola,
a na ženský jen na ty přiblblý