jirka F

je normální že jsem na zimu ztloustl dělá to tělo aby se zateplilo?

v Poslední době jsem dost ztloustl na břiše se mě udělaly 2 tukové polštáře a,ztloustli i zadek stehna lýtka nohy tak se ptám je to normální že jsem na zimu takle ztloustl nebo je to špatnou životosprávou

Nejlepší odpověď
setapouch

normální

Mam to same. A za posledni tri roky jsem udelal zasoby na deset zim.

Další odpovědi
Bačuska

normální

anonym

normální

Doplňuji:
Každá kráska bude jednou vrásčitá a každý jinoch ve stáří bude mít místo vypracovaného břicha lavor,takový je život.

Nerevarin

špatná životosprava

To nemůžeme přeci vědět. Nevíme o to bě nic. Jak jíš, jestli se hejbeš apod. Ale většinou se přes zimu nabere. Vánoce, nový rok apod.

Front

špatná životosprava

Pepa25

špatná životosprava

Doplňuji:
Ale to je v zimě normální (pokud neprovozuješ aktivně nějaký zimní sport).