relux

Není trestné, když je v PS stanovený počet hodin za týden a zaměstnavatel neumožní zaměstnanci tyto hoddiny naplnit?

Je normální, že je v pracovní smlouvě stanoven počet hodin za týden a zaměstnavatel nedá příležitost zaměstnanci tyto hodiny naplnit? Není to trestné?
Popř. Musí zaměstnavatel hodiny doplatit
Co by měl v tomto případě dělat?

Původní neotázka
Je normální, že je v pracovní smlouvě stanoven počet hodin za týden a zaměstnavatel nedá příležitost zaměstnanci.....

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Trestné to zcela jistě není.
Jedná se o pracovněprávní záležitost a nkoli o trestněprávní.

Další odpovědi
cukrar

definujete problém slov: tyto hodiny naplnit
proč nemůže zaměstnanec pracovat?

mosoj

A co za měsíc, to hodiny sedí ?