icurusL

Je normální, že hotel po mně požaduje při online rezervaci číslo karty i CVV?

Docela se bojím, jelikož to už je dost informací o kartě. Nemluvě o tom, že měsíc a rok jde snadno uhodnout.

Nejlepší odpověď
quentos

Ano. Pokud bude rezervace zrušena pozdě, strhne si poplatek. Běžná praxe.

Další odpovědi
Filip84

Tak se nereservuj online, ale přes telefon, zaplať zálohu na účet složenkou a zbytek hotově při začátku pobytu, když máš obavy.

Samozřejmě, s reservací online jsou – obvykle – spojeny určité výhody, třeba – nevím – sleva, vstup do basenu zdarma atp. Takže si musíš zvážit priority.

Dochy

Ano. Údaje o PANu karty bez dalších informací jsou obchodníkovi celkem k prdu. Bez CVV si obchodník nemůže ověřit ani zda je karta platná.