Jack 12323

Je normální ze firma ma obrat 500 mil. Ročně a aktiva jen 200 mil., kde vezme ostatních 300 mil Kč?

Nejlepší odpověď
Dochy

Klidně může mít 100 mil. neoběžný majetek (budovy, vybavení kancaláří, přístroje,…) a 100 mil. pro nákup zboží. Klidně mohl za rok 5× plně vybavit a prodat sklad – čímž mu vznikne obrat 500 mil. (takhle totálně to s těmi sklady nikdo dělat nebude, ale pro představu jak je to možné to snad stačí)

Další odpovědi
Edison

Obrat a aktiva spolu vůbec nesouvisejí. Jestli Tě zajímá ekonomie, tak si najdi spíš nějakou slušnou literaturu a nesháněj drobky informací tímhle způsobem. Nic se nedovíš, nebo jen tolik, abys v tom měl zmatky.

Drap

Proč by ne? Co ti na tom připadá zvláštního? Zřejmě netušíš o čem píšeš!

nyjono

Je to normální.
Klidně může mít i ztrátu.
Nevím, co myslíš tím, …kde vezme ostatních 300 mil Kč?
Zřejmě vůbec netušušíš vo co go.