mandat

Je normální, že CRT barevná obrazovka zobrazuje lehce do zelena?

Odpovědi
mosoj

Všechno je normální a není. Každý má jiný vkus. Pokud se ti odstín a teplota barvy nelíbí nastav si jiný.

anonym

Ne – pokud není možné nastavit ´teplotu barev´ uživatelsky, dej monitor seřídit v servise.

Jikra

Je to normální. Ale jestli je to z ničeho nic, tak to normální není. Jestli je to TV tak u některých značek se to dá nastavit. Jestli je to monitor tak u všech. A jestli ne tak to hoď ze skály, protože CRT jsou dávno morálně zastaralé a keci o tom, že jsou nejlepší a že je nic nenahradí neberu. To je naprosto zcestné.