Je normální že chci být dívkou ve 13 letech?

Je to hormony nebo co?Prostě bych si přál být dívkou nebo co?Jak se toho mám zbavit?Myslím touhý po tom být divkou!

Nejlepší odpověď
Drap

jediná možnost vyhledat odborníka, sexuologa

Další odpovědi
baghira

Najdi si nějaký sport nebo jinou zábavu přiměřenou tvému věku. Ono to přejde :)

chudst

Normalni to neni, ale neni to ani nenormalni. Takove vyjimky proste jsou. Nez abyses v tom babral, tak nad tim neuvazuj a delej to, co rika baghira. Pokud by to nepovolilo ani po par letech, tak je tve presvedceni skutecne silnejsi a teprve pote bych kdyztak volil konzultaci s odbornikem. (Pokud zvolis konzultaci ted, on te poplaca po ramenou, rekne, ze je to normalni a zacne s tebou jednat jako bys byl divka. To ma cas, nez si to definitivne ujasnis.)

led

Normálne to nie je, teda z nášho „civilizovaného“ pohľadu
Mohol si sa dostať do situácie, že v tebe začala prevládať žena v mužskom tele. ale nemusí to byť tak, može ísť aj o obyčajnú zvedavosť.
Ak sa toho chceš zbaviť, dokážeš to. Treba len chceť.

Ak v tom chceš pokračovať…
Skús sa s týmto problémom porozprávať s rodičmi, prípadne priamo navštíviť lekára. Viem, že je to ťažké niekomu sa s tým zdôveriť priamo do očí. Hanlivé reči spolužiakov ber s nadľadom, časom si zvyknú, aj keď sa s tým asi nebudú vedieť zmieriť. Je to tvoj život.
Spomienka…
Pamätám si prípad, keď sa syn s podobným problémom zdôveril matke, skoro sa zrútila a dnes je rada, že syna neodvrhla. Je to naďalej jej dieťa. Držali sme jej palce, aby to zvládla.
PS.
Skús si pozrieť odpoveď na otázku, je to síce opačný prípad, ale niečo sa z toho dozvieš.
http://www.tran­slide.cz/dota­zy?did=239

Adula.57

No nevim jestli je to normální, ale asi by jsi si měl s někým poradit, protože dívky ve 13–14 letech jsou dost náročné :) Doufej že to časem přejde a zatím se zkus odreagovat…