bolak

Je normální vysávat vosí jed, jako to dělá ta káča z vyvolených?

Pomáhá to něčemu? Já na to koukám jako blázen..
Doplňuji:
www: A je normální to dělat i cizím lidem? Už druhýho člověka tam píchla vosa, a vona vždycky „počkej, já ti vysaju jed“ a začne mu cucat co je zrovna poruce. Mně to spíš připadá jako nějaká úchylka, než že by to dotyčnýmu k něčemu bylo :)

Nejlepší odpověď
www

Sice nevím kdo a v čem to dělá, normální to ale je.
Pomoci to může hlavně psychologicky.
Doplňuji:
Nenormální by bylo, kdyby ten prst či co strčila třeba do ohně 🙂 Každý se zkrátka zachová jinak, třeba i bez přemýšlení. Moje bývalá se řízla do palce, vrazila jej do pusy a lítala jak rapl po bytě. Je to normální? Pro ni ano 😁
Jiná otázka je ale ta, co je účinné a proč.

Další odpovědi
marci1

Ničemu to nepomáhá. Stačí místo vpichu ledovat. Vysátí jedu se už nedoporučuje ani u uštknutí zmijí. Pokud si chcete zachovat duševní zdraví, raději sledujte něco jiného. 🙂

CrazzyMause

To jsem taky viděl poprvé. Normální to asi je, ale jen pro Romanu..... =/

www

Situaci neznám. Jí to ale přijde OK, my se můžeme třeba jen divit. Ale jsou například i otázky, které se zdají být pro někoho nenormální, narozdíl od toho, kdo se ptá.. 😁
Zkušenost
P.S: tato to není:-D