autacek

Je normální se divit, že přijdete o práci, pokud ukazujete jako komunikační specialista prostředník na presidenta?

https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/cyklis­tka-vystrcila-prostrednicek-na-auto-s-donaldem-trumpem/r~da6792­c0c39f11e7a12e0025900fe­a04/

Nejlepší odpověď
rouzi

Nedivím se, že přišla o práci, vsadím se, že by se toho gesta vyvarovala, kdyby věděla co ji čeká.
Prezident je prezident, ať se jí to líbí nebo ne…
Trochu úcty neuškodí.

Další odpovědi
ivzez

Jiný kraj, jiný mrav…

Někde si prezident může dovolit za dohledu kamer ukrást protokolární pero
a premiér ukazovat Kalouskovi ve sněmovně před kamerou, že „je jednička“
a o práci nepřijdou.

Jinde si někdo vystaví fotku na Facebook a přijde o práci.
https://www.fa­cebook.com/ju­li.briskman

Četla jsem, že nebyla vyhozena za to gesto, ale za zveřejnění fotky na FB.
Přijde mi to věrohodné, protože na fotce nebyla k poznání, záběr je zezadu.
(Kdyby si ji sama nevystavila, možná by o práci neřišla.)
https://www.ber­liner-zeitung.de/ima­ge/28778136/2x1/940/470/­21043c8f10397f93c7b17675­6ed10bdd/wt/bris­kman.jpg

___

Mne ten vyhazov nepřekvapuje. Marketingová a komunikační
specialistka soukromé společnosti pracující pro armádu a vládu USA,
navíc člověk s jejími pracovními zkušenostmi (velvyslanectví v Rize)
by podle mne měl vědět, co si může dovolit kde zveřejnit.

Kepler

No to je na pováženou, co si dneska lidi dovolují! Měli by ji zavřít až zčerná. Ale protože kačer Donald je magor, tak nepochopil, že žena mu ukazovala: jsi jednička!

anonym

Komunikační specialista se nesnižuje k nonverbálním gestům .-) Zpronevěřila se své vlastní práci.

Ale vážně, každý jistě cítíme že tohle prostě není důstojná forma jednání. Zřejmě by to nevadilo u dělníka ve šroubárně, ale v případě její profese je to prostě znak toho, že nerozumí její podstatě.