kajicek94

Je normální se bát poslat dopis sám sobě do 10 let vzdálené budoucnosti?

https://www.fu­tureme.org/
Jsem na SŠ a nejsem si jist, zda budu za 10 let mít „psychickou sílu“ číst ten dopis…
Poslali byste ho?

Nejlepší odpověď
klumprt

Je to vcelku normální. Hodně divné by bylo napsat si dopis v 25 letech a číst ho v 15.

Další odpovědi
Gestas

Čtení podobných doisů je krásně nostalgické a legrační.

aliendrone

Jeje! Poslals sám sobě dopis? :) Ahá… to je nějká služba na principu časové schránky. Sry, v první chvíli jsem si myslel, že se zase někdo nachytal na reálné doručovací termíny České pošty. ;) :)

ivzez

Po psychické stránce byste na tom měl být spíše lépe
a zvolíte-li takovou dobu, že na e-mail stihnete zapomenout,
může Vás i příjemně pobavit.

Podle mne se nemáte čeho obávat. A kdybyste později
ten e-mail nechtěl číst, můžete jej přece smazat.