Neznama3

Je normální mít v 15 letech ještě nestálou menstruaci? Už 4 měsíce jsem nedostala měsíčky. Co teď?

Stále jsem panna, je mi čerstvě 15 let. Proto těhotenství nepřipadá v úvahu. Ale co teď? Čtyři měsíce je menstruace fuč… Je fakt, že jsem teď trochu přibrala, bolesti zad jako při menstruaci mám stále. Ale občas mne zabolí podbřišek.. Dalším doplněním je výtok – nesvědivý… Je možné, že místo menstruace mám jen výtok? Babské rady nezabírají… :(
Doplňuji:
Menstruaci už mám asi 3–4 roky…

Odpovědi
cochee

Jo, v 15 je to naprosto normální.

Nuk nuk

Je to normální, u většiny žen se sice postupně zpravidelní, ale může zůstat nepravidelná i dlouho do dospělosti.