Rokio

Je normální, když si myslím, že se svět točí kolem mě a že jsem hrdina, který má splnit nějaký úkol?

Svět si představuji jako RPG hru, kde já jsem hlavní postavou a ostatní lidé jsou něco jako NPC postavy.

Odpovědi
Kelt

Pokud jsi introvert, tak nedokážeš pochopit ostatní lidi. A mohou ti říkat cokoli. Tebe snad probere pořádná nakládačka s omezením pohyblivosti na určitou dobu, což bych ti nepřál, nebo nějaký vztah, kdy si založíš rodinu a nebudeš vymýšlet jednu blbost za druhou.

Drap

Ne, neni to normální, stejně tak jako nejsi normální ty.

Filip84

Vždyť už Ti to říkám po X-té: nehraj ty hry!

Komu není rady, tomu není pomoci.

Julo Tribula

Celé to je iba tvoja ilúzia, pri rozímaní a v bežnej záťaži sa prejavuješ ako poslušný otrok.