Kerynka

je normální když si můj přítel vymýšlí a říká nepravdivé věci svým přátelům?

např: pomluvil mě že to je v sexu furt stejný přitom dobře ví že není že to máme vždy něčím zpestřený!

Nejlepší odpověď
Damiana

Normalita neexistuje. Ale běžné chování člověka, který tě má rád to tedy není. Jeho „hodnocením“ kvality vašeho intimního života před známými bych se ale nijak významně nezabývala a rozhodně se jím nenechala rozhodit. Zřejmě je největší chyba u něj a tak se ji snaží „hodit“ na tebe. Možná si sám nevéří nebo si nepřipadá dost „dobrý“, možná má o sexu zkreslenou představu – třeba díky nadměrnému sledování pornofilmů. Rozebírat váš sexuální život jinde a ještě svou partnerku kritizovat – to může udělat jen buran. Žádné vysvetlivání. Bič a pryč. Nic dobrého z toho nekouká.

Další odpovědi
Sůwa

Jednak není normální, že si vymýšlí nepravdivé věci, ale není ani normální, že o sexu s Tebou vůbec s někým mluví. Z vlastní zkušenosti doporučuji poohlédnout se po jiném příteli, mohla bys toho trpce litovat.

Ar

A on je vážně ještě i potom tvůj přítel?
" Né to není noumánlí Lůďo "

bolak

Nevím jestli je to normální, ale určitě to k tobě není zrovna dvakrát fér.
Ale bylo by dobrý se podělit o svý pocity né nám tady, ale ano jemu tam.

A pokud se mu to vážně zdá „furt stejný“, tak příště ho přitom kopni do vajec… ať si užije novotu.

Marsyas

Tak to asi moc normální není, možná když si občas něco '„přibarví,“ tak budiž, ale tohle je už příliš…
A zkoušela jsi mu říct, že tě to mrzí?
Nebo mu ten sex monotónní udělej, lež jako prkno a vůbec se netvař… Uvidíš jak bude reagovat:-)

ReHu

Není normální zůstávat s takovým partnerem.