daran

Je normální , když ještě nemán holku v 15 letech?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Je to úplně normální a myslím, že je to dokonce úplně v pořádku. Chodit s někým jen tak na oko, aby Tě spolužáci nepovažovali za podivína a abysis zahrál (po všech stránkách) na dospělého, je sice „in“, ale na skutečný vztah jsi Ty i věkově odpovídající holky, dost mladý. Málo kdo v 15ti je schopný hodnotného vztahu, který má šanci vydržet. Znám takové, ale jsou to výjimky.

Další odpovědi
Drap

Zcela normální.

anonym

To normální je.
Není normální si v patnácti myslet, že jsi dospělý a že ti něco uteklo.
Na všechno, a hlavně na lásku, musí přijít správný čas. V patnácti je to brzy, to se jedná ještě o dětské lásky a vzhledem k dnešní střelené době si vy mladí myslíte, že dětské lásky musíte spojit i s prvními sexuálními zkušenostmi. Máte pokřivenou představu, co to vlastně sex je. Chápete jej jako fyzickou potřebu, nikoliv jako vyvrcholení hlubokého citového vztahu. Hodně se tím ochuzujete, bohužel, ke své vlastní škodě.

marci1

A proč si myslíš, že by to nemělo být normální ? Kluci si vyberou a přeberou ty více „přelétavé“ a na Tebe zůstane ta správná holka. Držím Ti palce ! 🙂

vivatisCZ

Mně je patnáct a nemám holku :) za celý život jsem měl jen dvě holky a tu poslední jsem měl před rokem a půl. :) Takže zcela normální.

Awe

Mě je 21 a taky nemám holku :P
Bohužel ani chlapa :D