Kopta

Je normální když jeden týden sledujete seriál na VOYO.cz a druhý týden musíte zaplatit?

Odpovědi
www

Tam to je normální 😁!
Sice píší, po zaplacení na týden zdarma, ale ono je to totiž pro všechny co tam vlezou zdarma (nižší rozlišení) jen na ten !
Předpokládám, že dostaneš další týden také po zaplacení, ale nezkoušeli jsme to raději.
Doplňuji:
Edit:
.. jen na ten jeden týden !

Michal Kole

1. týden je zdarma, jako reklamní akce na nalákání a 2. týden je už regulérně placený.

Jako u bank nebo telefonních operátorů akce pro nové zákazníky, že první měsíc mají levné volání + SMS a druhý měsíc se tvrdě zdraží.