Avatar uživatele
anonym

Je normální, když jde skupina třeba 5 kaamarádů a kamarádek do hospody, nají se,napijí a až příjde na placení tak řeknou

slečno, je nás pět tak prosím vydělte účet pěti, abychom se o útratu spravedlivě podělili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4441 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Zcela běžné to neni, ale pokud to tak mají dohodnuto, tak proč ne .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Není to v pořádku, poněvadž v hospodě má mít každý zákazník podle všech pravidel svůj lístek (účet) !
Pouze na vyžádání pak společný. Kdyby se to dodržovalo, pinkli si to nezjednodušovali, hned by měl host míň problémů 😉.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

nepřijde mi to normální. Já třeba toho nevypiju v hospodě tolik jako kamarádi a tak by mi nepřišlo fér platit jejich pití, když já měla piva tři a oni všichni každý šest..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

my platíme každý zvlášť, normální to není..

jen, kdyby byli opravdu předem dohodnuti..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jirka11111

Tak jak zní otázka, tak je to v pořádku, řekli to oni servírce, tím pádem servírka spočítá dohromady a rozdělí. Pokud by to řekla servírka : vlastně co by řekla? vaši útratu spočítám dohromady a rozdělím mezi vás? To jsem nikdy nezažil 🙂 Vždycky se servírky zeptají,: budete platit dohromady, nebo zvlášt ? I takto stejně se ptám já svích hostů, jestli bude platit každej zvlášt, nebo to zatáhne jeden, nebo se třeba rozdělí po dvojicích, je mi jedno. Takže znova: odpověd: je to v pořádku. Druhá věc je, kdo z těch 5. hostů by měl za koho platit, pokud jsou ve skupině ženy a muži, nebo kdo koho pozval, ale to je věc domluvy těch 5. kamarádů. Toto můj názor 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek