Rokio

Je normální, co prezident Putin předvádí?

Zde je odkaz na zprávu: https://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/putin-se-setkal-s-matkami-vojaku-televize-vysilala-jen-slova-prezidenta/2290434
zdroj: ceskenoviny.cz

Pokud tohle má znamená, že je to vlastně dobrák a Ukrajina je zlo, tak budu proti, i kdyby mě za tohle měli poslat do psychiatrické léčebny a tam mně naservírovali tu nejtvrdší medikaci.

Budu upřímně rád, pokud tomu Putinovi někdo nakope zadnici za to, co si dovoluje. Putin je osoba, která může za válku a způsobila chaos v Evropě.

Budu si s stát za tím, i kdyby mi měli diagnostikovat tu nejtvrdší schizofrenii.

Je mi naprosto jedno, co si o mně teď pomyslíte.

Nejlepší odpověď
Pepa25

No dobrák: je logické, že se snaží ukázat přívětivou tvář. Podezřelé je, že oficiální zdroje se moc nechlubí, co tam Putin nebo ty ženy řekly, jen obecné prohlášení, že matky ujistil, že se stará, aby vojáci měli uniformy a teplé jídlo …

Další odpovědi
zjentek

Tak ono všeobecně- živočich zahnaný do kouta ÚTOČÍ (!!!) jako první, to nevíš? Proto také bych byl pro zavedení těch nejpřísnějších trestů povinných pro všechny, již jsou schopni tlačit živočicha do kouta, aniž jim jde o vlastní život. A s nulovou tolerancí. Tzn. záměrně provokovals- no tak si za to i chcípni.

Jinak já četl, že bylo ženám správně vysvětleno, plnoletí synové že nepatří jim, nýbrž státu. Což je tedy samo sebou pravda.

led

Šachista Putin obetoval Dámu, aby následným ťahom dal Mat.
Tentoraz útoky nejdú po ľuďoch, ale sú cielené na strategické body ekonomiky Ukrajiny. Ak si všimnete jeho ciele, sú to zdroje elektrickej energie, čím obmedzí život na Ukrajine a jej obranu proti Rusku viac, ako tisíce mrtvých a zložky zahraničných „obrancov“ Ukrajiny. V súčasnosti, či sa nám, alebo najvyšším predstaviteľom moci, tento šachový ťah Putina páči, alebo nepáči, je to okrem zastavenia bojov, jeden z mála spôsobov, ako zabrániť použitiu jadrových zbraní.

Zasadania rôznych výborov, podvýborov a iných organizácií mi pripomínajú postávanie ľudí okolo dvoch bijúcich sa zvierat. Kto z ľudí rečniacich o právach ich v boji zastaví? Myslíte, že „zhasnutie svetla“ ich v boji zastaví? Nie, niekto ich musí od seba oddeliť. A toto je rovnaké aj v prípade Putina a Zelenského. Musia zastaviť boje, spolu si sadnúť za stôl a dohodnúť sa o mieri. K tomuto tlačí Putin svojim nedávnym ochromením zdrojov elektrickej energie na Ukrajine. Zastaviť boje.

Dodatok: V skutočnosti tu nejde o Ukrajinu, ale je to boj medzi dvoma rivalmi predstaviteľmi Amerického a Ruského imperializmu. Ako tvrdia mnohí politici, aj naši. aj za cenu smrti posledného Ukrajinca

Drap

Nebyl jsem tam, ale ČTK příliš věřit nemohu.

aliendrone

O tohle ti jde? Ano, to je naprosto BĚŽNÝ politický postup. Stejně tak pořádali divadýlka i američtí prezidenti za vojáky chcíplé v loupežné válce v Iráku i jinde. :)

To kdyby ses zeptal, jestli je normální „jezdit na medvědu“ (coby hlava státu), to by bylo jiné kafe. Tam by se již dalo diskutovat. ;)

A neboj, NIC špatného si o tobě pro tvůj „názor“ nemyslíme, KAŽDÝ tu ví, že jsi magor. A již samotné Písmo praví „Blahoslavení chudí duchem“ (jakkoliv se vedou spory o správnosti a původnosti překladu). ;) :D :D

led

Rokio, máš rovnako právo na svoj názor tak, ako má každý právo na svoj názor.