zjentek

Je normální člověk příliš zvědavý, když má třeba i deset otázek denně? Je troufalý?

Kde má dospělý jedinec hranice zvědavosti? Jak dalece se v rámci hranice může ptát, aby ještě nelezl na nervy odpovídajícím?

(Otázka je trošičku Rokiovského typu s tím rozdílem, že není položena v první osobě jednotného čísla.)

Nejlepší odpověď
Edison

Ne. Je neschopný. Z deseti otázek by nejmíň na dvanáct našel spooousty relevantnějších odpovědí a nezaplácával tady místo na skutečně zajímvé, smysluplné, nebo zábavné otázky.

Další odpovědi
Kepler

Nic proti tomu. Pokud se nejedná o tapetování a otázky mají hlavu a patu.

Kelt

Každý na to může mít svůj názor, ale pravidla jsou jasná. Polož otázku, někdo ti odpoví. Přečteš si otázku, odpovíš ty. Za všechno jsou body. Není omezeno, kolik otázek položíš denně, na kolik otázek denně odpovíš. Logicky nemůžeš odpovědět na více otázek, než bylo položeno, leda že bys odpovídal na otázky starší. A pojmy normální, troufalý, zvědavý a třeba hloupý, naivní, nezkušený a podobně si každý definuje podle sebe a svých zkušeností. Je to stejné, jako s procházkou. Můžeš se denně projít někam, ale klidně tam můžeš jít i vícekrát, pokud to budeš stíhat a pod. A nikdo ti přece neřekne, počkej, ty už jsi tady jednou byl, tak proč tu chodíš čtyři krát.

annas

V Kodexu není uvedené, kolik otázek můžete vložit, když jste zlatý. Pokud se otázky neopakují, tak určitě nevadí, i i když se někdy dá odpověď rychleji najít na netu.

Musím říct, že se mně nelíbí, když nikdo nevyužije archiv a vloží stejnou otázku třeba po dvacáté, nebo opakuje i své otázky , nebo na některé opakované sám v minulosti odpovídal. – ale nic se neděje., i když je uvedené v Kodexu.

Nezáleží na tom, zda otázky mají hlavu či patu. Admin to neřeší.

Drap

Nejsou stanoveny žádné hranice. Ptej se vesele dál.

zjentek

Ad drap: No jasně… ještě tak s jistotou vědět, že dostávat odpovědi, které něco prozradí…

annas

V Kodexu není uvedené, kolik otázek můžete vložit, když use zlatý. Pokud se otázky neopakují, tak určitě nevadí.

Musím říct, že se mně nelíbí, když nikdo nevyužije archiv a vlolží stejnou otázku třeba po dvacáté, nebo opakuje i své otázky – to je proti pravidlům, ale nic se neděje.

Je v pořádku? Admin to neřeší, i když jsou třeba v archivu u odborných dotazů přesnější odpvoědí.

Kvantita znamená víc než kvalita.

annas

Klikla jsem dřív. Nezáleží ani na tom, zda otázky mají hlavu či patu.

Odkazy nebudu vkládat, ale najde se takových otázek dost.