Avatar uživatele
M. Wheels

Je normální chodit na pracovní pohovory s matkou?

Ahoj, dobrý den.
Je normální chodit na pracovní pohovory s matkou?
A může to nějak ovlivnit moje šance na přijetí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4701 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Zkuste si představit,co napadne toho,kdo by měl pohovor s někým,který si sebou na pohovor přivede mámu.
Minimálně zapochybuje o žadatelově samostatnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Možná bych to pochopila v nějakém výjimečnějším případě – zdravotní postižení žadatele, nutnost dojet na pohovor autem a žadatel nemá řidičák a maminka ano, atd.
Ale rozhodně by maminka měla radši zajít na kafe a na pohovor nechat jít samotné dítě… kdybych byla zaměstnavatel, dobrý dojem by to na mě rozhodně neudělalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Podle mě to normální není – na pohovoru se asi budou hodně divit =D
Takle tě asi nikdy nevezmou. To je jak kdybych si ve svých 20-letech vzala mámu k doktorce =D To taky nějak nejde =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Vozila jsem dceru když jí bylo 18let na jeden kurz na druhý konec města.První den jsem s ní šla najít učebnu,protože nevěděla,ve kterém patře apod. Lektorka kurzu se na mě dívala hodně divně!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

no normální to není, pokud vám není pod 18 a nejdete žádat o brigádu =)
I když já v pondělí jdu taky na pohovor a mamka jede se mnou, ale jenom do města =D
Když tam přijdete s mamkou, tak si nejspíš pomyslí, že nejste samostatný/á a nebudete dobrý materiál na pracovní poměr, protože za vás mluví mamka a držíte se jí za sukně při vypjatějších životních situacích, což žádost o zaměstnání je…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Tak v žadným případě,už sama musím respektovat plnoletost,vypadá to že ten dotyčný se bez maminky nepohne,spíše mu uškodí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Pokud se ucházíš o místo, myslím, že bys měl být samostatný a ne mít matku za zády.
To rozhodně není dobré řešení.Svědší to o tvé nesamostatnosti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek